Ako realizovať service learning v čase COVID
Dňa 24.9.2020 sme sa spoločne stretli na ďalšom z workshopov k service learningu. Tentokrát sme hovorili o tom ako realizovať service learningové projekty v čase keď učíme online.
Spoločne sme diskutovali na tieto témy:
  1. Ako COVID ovplyvnil realizáciu service-learningových projektov?
  2. Ako sme na to reagovali? Aká bola naša skúsenosť?
  3. Aké sú príklady zo zahraničia?
  4. Aké alternatívy máme v realizácii service-learningu počas COVID?
  5. Ako môžeme service-learning transformovať na e-service-learning

Prihláste sa do 31.3.2021 na letné programy v zahraničí.
V dňoch 18. a 19.1.2021 sa konalo prvé stretnutie k novému medzinárodnému projektu, ktoré sme partnerom SLUSIK.