Second European conference on Service-Learning in Higher Education!
Druhá Európska konferencia o service-learningu vo vysokoškolskom vzdelávaní sa uskutoční v Belgicku. Budeme tam. Môžete tam byť aj vy.

2nd European Conference on Service-Learning in Higher Education  sa uskutoční v Antwerpách v Belgicku v dňoch  19. až  21. Septembra 2019.

Bližšie informácie môžete nájsť na web stránke konferencie: https://ecsl2019.eu/

Prihláste sa do 31.3.2021 na letné programy v zahraničí.
V dňoch 18. a 19.1.2021 sa konalo prvé stretnutie k novému medzinárodnému projektu, ktoré sme partnerom SLUSIK.