Second European conference on Service-Learning in Higher Education!
Druhá Európska konferencia o service-learningu vo vysokoškolskom vzdelávaní sa uskutoční v Belgicku. Budeme tam. Môžete tam byť aj vy.

2nd European Conference on Service-Learning in Higher Education  sa uskutoční v Antwerpách v Belgicku v dňoch  19. až  21. Septembra 2019.

Bližšie informácie môžete nájsť na web stránke konferencie: https://ecsl2019.eu/

2019

Prihláste sa na Tréning trénerov a tréneriek vzdelávacieho programu Service learning vo výchove a vzdelávaní detí a mládeže k dobrovoľníctvu.

Prvý Univerzitný deň service learningu na UMB sa konal 29. apríla 2019 v priestoroch Pedagogickej fakulty UMB. Prezentované projekty nás presvedčili, že service learning sa na UMB etabloval ako plnohodnotná vyučovania stratégia i spôsob napĺňania tretieho poslania našej univerzity.

2019

Pozývame Vás na Univerzitný deň service learningu.