Pozvánka na workshop Ako realizovať SL v čase COVID
Pozývame Vás na workshop ako realizovať service learningové projekty v čase COVID

Vážené kolegyne a kolegovia,

pozývame Vás na workshop „Ako realizovať service learningové projekty v čase COVID“, ktorý sa uskutoční 24.9.2020 na PF UMB v čase od 10,00 do 12,00.  Na workshope budeme zdieľať skúsenosti z realizácie projektov v predchádzajúcom období na našej univerzite, ale aj v zahraničí a spoločne sa naladíme na nasledujúci semester v téme service learning.

Prosím Vás o potvrdenie účasti do 22.9. 2020 na emailovej adrese: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Správa podáva prehľad service learningu v Európe.
Základná škola Spojová a Základná škola s materskou školou štefana Moyzesa sa stali partnermi v projekte SLUSIK

Ako sa darilo našim študenktám na letnom dobrovoľníckom programe v zahraničí i doma?