Pozvánka na workshop Ako realizovať SL v čase COVID
Pozývame Vás na workshop ako realizovať service learningové projekty v čase COVID

Vážené kolegyne a kolegovia,

pozývame Vás na workshop „Ako realizovať service learningové projekty v čase COVID“, ktorý sa uskutoční 24.9.2020 na PF UMB v čase od 10,00 do 12,00.  Na workshope budeme zdieľať skúsenosti z realizácie projektov v predchádzajúcom období na našej univerzite, ale aj v zahraničí a spoločne sa naladíme na nasledujúci semester v téme service learning.

Prosím Vás o potvrdenie účasti do 22.9. 2020 na emailovej adrese: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Webinár so skvelými školiteľkami a odborníčkami: Carmen Luca Sugawara z Indiana University a Alžbetou Brozmanovou Gregorovou z PF UMB  sa realizoval 1.12.2020 v rámci projektu Európskych stretnutí.

2020

Vo vzájomnej spolupráci viacerých inštitúcií bol vydané manuál k realizácii service learningových projektov v čase COVID.
Dňa 24.9.2020 sme sa spoločne stretli na ďalšom z workshopov k service learningu. Tentokrát sme hovorili o tom ako realizovať service learningové projekty v čase keď učíme online.