Prihláste sa do 31.3.2021 na letné programy v zahraničí.

Univerzita Mateja Bela v Banskej Bystrici sa v roku 2021 stala súčasťou programu European University Program of Volunteering and Service-learning. V rámci tohto programu majú študenti a študentky možnosť počas leta absolvovať stáže v rámci dobrovoľníckych a service-learningových  programov v Európe. Na programe sa podieľa viacero univerzít, najviac je ich zo Španielska.

Viac informácií v samostatnej sekcii stránky

Prihláste sa do 31.3.2021 na letné programy v zahraničí.
V dňoch 18. a 19.1.2021 sa konalo prvé stretnutie k novému medzinárodnému projektu, ktoré sme partnerom SLUSIK.